آخرین مقالات
پربازدیدترین مقالات
محصولات جدید
خون شناسی (سل کانتر)
قیمت : ۳۲۴,۲۳۱ تومان
سانتریفیوژ
قیمت : ۱۲۱,۲۰۰ تومان
سمپلر
قیمت : ۲,۳۹۹,۰۰۰ تومان
لوله های خونگیری خلاء
قیمت : ۳۰۰ تومان
قیمت ویژه: ۱۶۵ تومان
مواد مصرفی پلاستیکی
قیمت : ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تبلیغات و برندینگ در حوزه‌ی پزشکی

تبلیغات در وب سایت
تبلیغات برای انتقال پیام خود نیاز به رسانه دارد. رادیو، تلویزیون، مجلات و روزنامه‌ها، اینترنت و ... از جمله این رسانه‌ها به شمار می‌آیند. رسانه‌های مختلف به دلیل تاثیرات متفاوتی كه بر مخاطب می‌گذارند، واكنشهای متفاوتی به دنبال خواهند داشت. یکی از روش های موثر تبلیغاتی که نتیجه سریع و مطلوبی را متوجه صاحب آگهی می کند درج بنرهای تبلیغاتی در وب سایت است. فریان طب با توجه به فعالیت و تولید محتوای تخصصی در حوزه پزشکی توانسته است مخاطین قابل توجهی را جذب نموده و فضای مناسبی جهت نمایش بنر شما فراهم آورد.

تبلیغات در نشریات
مجموعه فریان طب با گرد آوری مجلات مطرح و فعال در حوزه رسانه های چاپی مانند "کودک سالم" ، "خدمات شهری" ، "آشپز باشی" ، "دنیای سلامت" ، "دنیای تغذیه" ، "دنیای زنان" ، "پزشک امروز" ، "بهار زندگی" ، "دنیای تغذیه" و ... این امکان را فراهم آورده تا با توجه به فعالیت تجاری و بازار هدف کسب و کارتان و همچنین اهداف و بوجه‌ی تبلیغاتی مورد نظر شما، برنامه‌ی تبلیغاتی مناسب را ارائه نموده و از کیفیت اجرای آن اطمینان حاصل می نماید.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی
بازاریابی، تبلیغات، جلب بازدیدکننده و مخاطب واقعی دغدغه‌ی بسیاری از مجموعه‌ها می باشد، در این بین راه های تبلیغاتی بسیاری وجود دارد که اکثر آنها را میشناسیم، اما آنچه مهم است استفاده از روشی کارآمد، موثر، کم هزینه و مناسب با کسب و کار شما می باشد. اینترنت و شبکه های اجتماعی بهترین ابزار در دنیای فعلی هستند که مشخصات ذکر شده را دارا بوده و در کوتاهترین زمان ممکن خدمات شما را به مشتریانتان معرفی می نمایند. تجربه‌های موفق بسیاری در حوزه‌ی معرفی محصولات و خدمات در شبکه های اجتماعی ( Social Marketing ) داشته ایم و با کسب جدیدترین روش های تبلیغاتی بتوانسته ایم بهترین خدمات را در این حوزه ارائه نموده و رضایت شما مشتریان گرامی را جلب نمایم. تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیسبوک، توییتر و ... تخصص ماست که مایلیم آن را در راستای ارتقا کسب و کار شما مشتریان عزیز به کار ببریم.

ارسال پیامک تبلیغاتی، پنل SMS حرفه‌ای
پنل‌های پیامکی فریان طب جهت ارسال اس ام اس های تبلیغاتی، اطلاع رسانی‌ها و ارتباط با مشتریان استفاده می شوند. امکانات متنوعی را به شما مشتریان گرامی ارائه می دهیم . اگر بدنبال یک راهکار تبلیغاتی وتاثیرگذارهستید، تا بتوانید محصولات وخدمات خود رامعرفی نمائید، به شما نسخه شرکتی پنل پیامکی فریان طب را پیشنهاد می نمایم. با استفاده از این نسخه می‌توانید کسب و کار خود را رونق بخشیده و هزینه های تبلیغاتی شرکت را کاهش دهید. همچنین برای هر پنل می توانید شماره اختصاصی 14 و یا 10 رقمی را برای شرکت تان تهیه نمایید.

سفارش تبلیغات

جهت سفارش انواع تبلیغات های ذکر شده با شماره ۲۲۴۱۹۱۴۴ تماس حاصل فرمایید.


لطفا منتظر بمانید...