آخرین مقالات
پربازدیدترین مقالات
محصولات جدید
خون شناسی (سل کانتر)
قیمت : ۳۲۴,۲۳۱ تومان
سانتریفیوژ
قیمت : ۱۲۱,۲۰۰ تومان
سمپلر
قیمت : ۲,۳۹۹,۰۰۰ تومان
لوله های خونگیری خلاء
قیمت : ۳۰۰ تومان
قیمت ویژه: ۱۶۵ تومان
مواد مصرفی پلاستیکی
قیمت : ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

درباره فریان طب

در هیچ شاخه ای از علوم تجربی، کتاب های مرجع به سرعت کتاب های پزشکی ویرایش و بازنویسی نمی‌شوند. تغییرات بنیادین در شیوه‌های تشخیصی و درمانی آنچنان سریع و گسترده رخ می‌دهند که یک متن پزشکی نوشته شده در ۵۰ سال پیش برای دانشجویان پزشکی این روزها تفاوت چندانی با یک مجموعه طنز و سرگرمی ندارد. اما این تنها معلومات پزشکی نیستند که دستخوش تغییر می‎شوند. رابطه پزشک و بیمار امروزی هم دیگر سنخیتی با گذشته ندارد. پزشکان دنیای معاصر باید آرام آرام آماده شوند تا از این به بعد در جایگاه یک مشاور متخصص نیز خدماتشان را ارائه کنند.
لیستی سرگیجه آور از اطلاعات گوناگون در مورد یک بیماری، توصیه‌های متفاوت و گاهی متضاد درمانی و سرانجام خلاءهای قانونی برای کنترل درستی اطلاعات پزشکی در اینترنت همگی باعث شده است تا با جستجوی علائم یک بیماری و یا مشخصات یک دستگاه پزشکی به اطلاعات گوناگون و شبهه برانگیزی دست یابیم.
به اعتقاد من بحث در مورد اینکه آیا بیماران باید علائم ناخوشی خود را در گوگل جست وجو کنند یا نه اساسا بحثی پوچ و بی فایده ای است. اغلب بیماران تحصیلکرده قبل از اینکه چنین بحث‌هایی به راه افتد، چنین کاری را آغاز کرده اند. سوال اساسی این است که چگونه پزشکان و آزمایشگاه ها می توانند از این پدیده برای ارائه خدمات بهداشتی درمانی بهره ببرند؟ با توسعه فن آوری در بخش پزشکی، به دنبال تحول عظیمی در نظام ارائه خدمات بهداشتی و درمانی می‌باشیم و یکی از مهمترین حوزه‌های کـاربردی فناوری اطلاعـات، حوزه‌ی بهداشـت و درمان می‌باشد. در این راستا مجموعه‌ی فریان طب با هدف تسهیل در خدمات پزشکی آنلاین پایه گذاری گردید و با استفاده از تکنولوژی روز بیمار می تواند در کمترین زمان متخصص مورد نظر خود را یافته و بهترین خدمات را دریافت نماید. پزشکان نیز به صورت تمام وقت از هر جای دنیا که بخواهند به بیماران خود دسترسی خواهند داشت.
در این راستا مجموعه فریان طب اقدام به ایجاد بانک اطلاعاتی جامع و طبقه بندی شده ای در حوزه پزشکی، آزمایشگاهی و تجهیزات پزشکی کرده و اطلاعات را به صورت رایگان و آنلاین در اختیار عموم مردم قرار داده است. علاوه بر آن قسمتی به انتشار مقالات علمی و آموزشی و اخبار دنیای پزشکی از منابع معتبر اختصاص یافته که این مطالب در دو سطح عمومی و تخصصی با هدف افزایش آگاهی و دانش پزشکی منتشر می گردند.

نمایشگاه پزشکی

بخش ویژه دیگری که مورد توجه مخاطبین سایت قرار دارد اطلاع رسانی همایش‌ها، نمایشگاه‌ها و سمینارهای مرتبط با پزشکی می‌باشد. شما می توانید با عضویت در خبرنامه‌ی سایت از رویدادهای پزشکی مطلع شوید، همچنین گزارشات اختصاصی که توسط مجموعه فریان طب از این رویدادها تهیه می گردد را مطالعه فرمایید.
و اما خدمات ویژه ای برای پزشکان و فعالین حوزه پزشکی در نظر گرفته شده است. با عضویت و ساخت پروفایل‌های اختصاصی می توانید اطلاعات تماس، شرح خدمات، ساعات کاری، لیست محصولات و سیستم مشاوره‌ی آنلاین خود را ایجاد نمایید. این پروفایل که امکانات یک دفتر کار مجازی و آنلاین را در اختیار شما قرار می‌دهد نقش مهمی در معرفی، تبلیغات و برندینگ مجموعه شما داشته و افزایش مخاطب و فروش را برایتان به ارمغان می‌آورد.

نمایشگاه فریان طب

نمایشگاه ایران هلت

از دیگر اهداف فریان طب سهولت در برقراری ارتباط و تحکیم روابط علمی و اقتصادی بین پزشکان، آزمایشگاه ها و شرکت‌های تجهیزات پزشکی است. این مجموعه با ارائه کلیه‌ی خدمات لازم در حوزه تبلیغات، طراحی وب سایت و خدمات بازاریابی پشتیبان و مشاور مناسبی در حوزه کسب و کار برای شما خواهد بود.

برخی از امکانات پروفایل ها:


- امکان ساخت پروفایل اختصاصی و درج اطلاعات تماس
- شرح خدمات درمانی و پزشکی مجموعه
- ویترینی از محصولات شما با ذکر توضیحات برای هر محصول
- نمایش آدرس درمانگاه و یا شرکت بر روی نقشه
- سرویس نوبت دهی آنلاین
- امکان پرسش و پاسخ و مشاوره آنلاین به بیماران و مشتریان
- امکان درج مقالات در پروفایل شخصی
- گالری تصاویری از مجموعه شما
- اطلاع رسانی عناوین و معرفی مجلات و نشریات پزشکی
- تبلیغات در شبکه های اجتماعی
- مطلع شدن از رویدادهای پزشکی، نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و سمینارها
- تبلیغات پیامکی ویژه پزشکان
- تبلیغات در نشریات
- ثبت اطلاعات خدمات و محصولات شما در گوگل
- طراحی وب سایت اختصاصی
- انتشار ویدیو تبلیغاتی از مجموعه شما
- تهیه گزارش ویژه از فعالیت هایتان در رویدادهای پزشکی
- رپورتاژ آگهی
و ...

جهت ثبت نام و درج اطلاعات خود در سایت به لینک " ثبت نام " مراجعه نمایید و یا با شماره 88492091 تماس حاصل فرمایید.

لطفا منتظر بمانید...