آخرین مقالات
پربازدیدترین مقالات
محصولات جدید
خون شناسی (سل کانتر)
قیمت : ۳۲۴,۲۳۱ تومان
سانتریفیوژ
قیمت : ۱۲۱,۲۰۰ تومان
سمپلر
قیمت : ۲,۳۹۹,۰۰۰ تومان
لوله های خونگیری خلاء
قیمت : ۳۰۰ تومان
قیمت ویژه: ۱۶۵ تومان
مواد مصرفی پلاستیکی
قیمت : ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سوالات متداول کاربران

چه تفاوتی در عضویت رایگان و ویژه وجود دارد؟

  • فریان طب عضویت در سایت و درج اطلاعات پایه را برای عموم پزشکان و فعالین در حوزه پزشکی رایگان و آزاد قرار داده و برای عزیزانی که قصد معرفی خدمات و محصولات خود را دارند امکانات ویژه ای در نظر گرفته است، طبیعتا میزان مراجعات و جذب مخاطب حساب‌های کاربری غیر رایگان بیشتر خواهد بود.

اگر شخصی حساب خود را تمدید ننماید اطلاعات او حذف می گردد؟

  • خیر، تا زمانی که درخواست حذف اطلاعات به صورت کتبی برای مجموعه فریان طب ارسال نگردد هیچ حساب کاربری حذف نخواهد شد. حساب هایی که تمدید نشوند غیر فعال شده و پس از تمدید مجدد به نمایش در می آیند.

حقالات ویژه (رپورتاژ آگهی) چیست؟

  • مقالاتی که همراه با اطلاع رسانی به تبلیغات خدمات و یا محصولی می پردازد به بیان دیگر تبلیغاتی غیر مستقیم در متن گنجانده شده، گفته می شود. این روش تبلیغاتی بسیارب موثر بوده و در صفحه اصلی سایت قسمت مقالات برتر نمایش داده می شود.

چگونه می توانیم اطلاعات خود را در سایت درج نماییم؟

  • مراحل ثبت نام و درج اطلاعات بسیار ساده است. شما می توانید از طریق لینک " ثبت نام " اقدام نموده و یا با شماره 88492091 تماس حاصل فرمایید.


چگونه می توانیم با پزشک متخصص مورد نظرمان مشاوره آنلاین داشته باشیم؟

  • به دو صورت امکان پذیر است ، در صورتی که پزشک مورد نظر شما امکان پرسش و پاسخ را برای پروفایل خود فعال نموده باشد می توانید سوال خود را در پروفایل مطرح نمایید و یا از طریق تالار گفتمان سایت به بخش مورد نظر رفته و سوال را در آنجا بنویسید. سوالاتی که در تالار گفتمان نوشته شوند توسط کلیه اعضای تالار قابل پاسخگویی هستند.
لطفا منتظر بمانید...