آخرین مقالات
پربازدیدترین مقالات
محصولات جدید
خون شناسی (سل کانتر)
قیمت : ۳۲۴,۲۳۱ تومان
سانتریفیوژ
قیمت : ۱۲۱,۲۰۰ تومان
سمپلر
قیمت : ۲,۳۹۹,۰۰۰ تومان
لوله های خونگیری خلاء
قیمت : ۳۰۰ تومان
قیمت ویژه: ۱۶۵ تومان
مواد مصرفی پلاستیکی
قیمت : ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

طراحی وب سایت تخصصی در حوزه‌ی پزشکی

مجموعه فریان طب مفتخر است پس از انجام پروژه‌های متعدد و کسب تجربه و تخصص لازم در طراحی و برنامه نویسی وب خدمات خود را به مشتریان گرامی ارائه دهد.
تمرکز اصلی مجموعه به ارائه خدمات آنلاین در حوزه پزشکی معطوف شده است. تا کنون با پزشکان و آزمایشگاه‌های متعددی همکاری داشته‌ایم و با شناخت کافی از خدمات آنلاین مورد نیاز پزشکان و فعالیت‌های تبلیغاتی مناسب با این صنف، توانسته ایم امکانات منحصر به فردی را ارائه نماییم.
طراحی‌های حرفه‌ای، سبک، جذاب و مناسب با صنف پزشکان همراه با امکانات ویژه ای که در سایت‌ها پیاده‌سازی می شوند به برندسازی مجموعه شما کمک بسیاری می نماید. همچنین با ارائه راهکارهای تبلیغاتی و بروزرسانی سایت، شما را در رشد کسب و کارتان یاری خواهیم کرد.
از شما دعوت می شود برخی از نمونه وب سایت‌های پزشکی طراحی شده در این مجموعه را مشاهده فرمایید.تبلیغات در نشریات مرتبط با حوزه پزشکی

مشاورین ما در راستای افزایش مخاطب و فروش برنامه های تبلیغاتی و راهکارهای لازم را ارائه می نمایند. یکی از روش های موثر درج آگهی های تصویری و رپورتاژ آگهی ها در مجلات و نشریات مرتبط با حوزه فعالیت شما است که در برند سازی سازمانی و شخصی نقش مهمی دارد.
مجموعه فریان با مجلات و روزنامه های معتبر و پر مخاطب بسیاری همکاری دارد که از جمله می توان به "صنعت آزمایشگاه" ، "قاصدک" ، "همشهری" ، "کودک سالم" ، "خدمات شهری" ، "آشپز باشی" ، "دنیای سلامت" ، "دنیای تغذیه" ، "دنیای زنان" ، "پزشک امروز" ، "بهار زندگی" و ... اشاره کرد. بر اساس فعالیت و هدف کسب و کارتان برنامه تبلیغاتی شما را ارائه نموده و کلیه خدمات تبلیغاتی مورد نیازتان را ارائه خواهیم کرد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش وب سایت با شماره ۲۲۴۱۹۱۴۴ تماس حاصل فرمایید.
لطفا منتظر بمانید...