آخرین مقالات
پربازدیدترین مقالات
محصولات جدید
خون شناسی (سل کانتر)
قیمت : ۳۲۴,۲۳۱ تومان
سانتریفیوژ
قیمت : ۱۲۱,۲۰۰ تومان
سمپلر
قیمت : ۲,۳۹۹,۰۰۰ تومان
لوله های خونگیری خلاء
قیمت : ۳۰۰ تومان
قیمت ویژه: ۱۶۵ تومان
مواد مصرفی پلاستیکی
قیمت : ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

گزارش ویژه نمایشگاه ایران هلث

نمایشگاه ایران هلث به عنوان دومین رخداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت در منطقه، که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندر کاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.
نمایشگاه ایران هلث در تاریخ ۲۶ – ۲۹اردیبهشت ۱۳۹۴ با حضور جمع کثیری از فعالین حوزه پزشکی برگزار گردید.
فریان طب با حضور در نمایشگاه اقدام به تهیه گزارش از شرکت کنندگان کرده است که از شما دعوت می نماییم این گزارش تصویری را مشاهده فرمایید:


گزارش شبکه خبر از نمایشگاه ایران هلث


گزارش ویژه از شرکت زندی طب سه سیب تولید کننده انواع سیفتی باکس


گزارش شبکه پرس تی وی از نمایشگاه ایران هلث


همراهان گرامی ، پزشکان، آزمایشگاه ها، شرکت های تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی و کلیه عزیزانی که در حوزه پزشکی فعالیت می نمایند، می توانند از طریق لینک ثبت نام اقدام به ساخت پروفایل اختصاصی در سایت فریان طب نموده تا از نمایشگاه ها و رویدادهای پزشکی مطلع شوند و از طریق پروفایل خود اقدام به جذب مخاطب و افزایش فروش نمایند.
امکانات متنوعی مانند ویترین محصولات شما ، امکان درج مقالات علمی ، امکان نوبت دهی آنلاین ، امکان مشاوره آنلاین بیماران با پزشک و ... با توجه به نیاز شما در هر پروفایل ارائه می گردد.

جهت ثبت نام کلیک نمایید.

همچنین دوستانی که تمایل به انتشار مقالات علمی و معرفی مجموعه خود در یک رپورتاژ آگهی دارند از طریق تماس با شماره های 88492091 و 66083187 اقدام فرمایند.

لطفا منتظر بمانید...